Aktuellt
09.03.2018

Lediga jobb

På den finska versionen av denna sida finns fler tjänster

Kock, Jungman Restaurant Café Bar
Vikariat för moderskapsledighet samt säsongsarbete
Tilläggsinfo: Kristina Itälaakso, 0400 234389, jungman@jungman.fi

Botnia Bolt, Produktionsarbetare

Frågor besvaras av Kristian Enlund Tel. 024 8090 204.

Din skriftliga ansökan emotses senast 31.8.2018 till adressen
kristian.enlund@botniabolt.fi
www.botniabolt.fi

Botnia Bolt,Maskinoperatör

Frågor besvaras av Tobias Grankull Tel. 024 8090 208.
Din skriftliga ansökan emotses senast 31.8.2018 till adressen
tobias.grankull@botniabolt.fi

Servitör, Crazy Cat
Tilläggsinfo: Kurt Roos, 040 7433551, crazycat@crazycat.fi

Förare av specialfordonskombination, Kuljetusliike Lillträsk Ky
Tilläggsinfo: Ralf Börje Lillträsk, 040 5127610, lilltrask@transp.inet.fi

Växthusarbetare, Storsjö Alf, Kristinestad
Tilläggsinfo: Storsjö Alf, 06-2225740, 0400-167 577, alf.storsjo@gmail.com

Ergoterapeut, Kust-Österbottens samkommun för social- och primärhälsovård

Mer info: 

Mikaela Granfors (24.8.2018 jälkeen)
Osastonhoitaja
mikaela.granfors@kfem.fi

Fastighetsskötare, Dagsfood Oy

Personlig assistent, Eskoon sosiaalipalvelujen ky / Merituuli

Mer info: 

Sirpa Bomberg, puh. 050 4746 816, sirpa.bomberg@eskoo.fi 
Maarit Jansson puh. 050 4746 805 maarit.jansson@eskoo.fi

Betonipumppuautonkuljettaja,Betonipojat Oy

 

Uppgifterna är hämtade från kristinestad.fi och mol.fi

Gå till "Aktuellt"