Ajankohtaista
09.03.2018

Avoimet työpaikat

 

Yhdistelmäajoneuvonkuljettaja, Kuljetusliike Lillträsk Ky
Lisätietoja: Ralf Börje Lillträsk, 040 5127610, lilltrask@transp.inet.fi

Kokki, Jungman Restaurant Café Bar
Kesäsesonki ja mahdollisuus jatkoon
Lisätietoja: Kristina Itälaakso, 0400 234389, jungman@jungman.fi

Botnia Bolt, Produktionsarbetare

Frågor besvaras av Kristian Enlund Tel. 024 8090 204.

Din skriftliga ansökan emotses senast 31.8.2018 till adressen
kristian.enlund@botniabolt.fi
www.botniabolt.fi

 

Botnia Bolt,Maskinoperatör

Frågor besvaras av Tobias Grankull Tel. 024 8090 208.
Din skriftliga ansökan emotses senast 31.8.2018 till adressen
tobias.grankull@botniabolt.fi

 

Servitör, Crazy Cat
Tilläggsinfo: Kurt Roos, 040 7433551, crazycat@crazycat.fi

Toiminaterapeutti, Kust-Österbottens samkommun för social- och primärhälsovård

Lisäinfoa

Mikaela Granfors (24.8.2018 jälkeen)
Osastonhoitaja
mikaela.granfors@kfem.fi

Kiinteistöhuoltomies, Dagsfood Oy


Henkilökohtainen avustaja, Eskoon sosiaalipalvelujen ky / Merituuli

Jos kiinnostuit paikasta, ota yhteyttä:

Sirpa Bomberg, puh. 050 4746 816, sirpa.bomberg@eskoo.fi

Maarit Jansson puh. 050 4746 805 maarit.jansson@eskoo.fi

Betonipumppuautonkuljettaja,Betonipojat Oy

 

Tiedot on haettu seuraavilta sivuilta: kristiinankaupunki.fi ja mol.fi

Siirry "Ajankohtaista"-sivulle